Kurs Organizator Turystyki

Kadra

Paweł

Paweł Henc

Pomysłodawca, trener i organizator pierwszych w Polsce Internetowych kursów na Wychowawcę KolonijnegoKierownika KoloniiKierownika Wycieczek, Opiekuna Wycieczek, Animatora Czasu Wolnego, Animatora Sportu i RekreacjiRezydenta Biur Podróży, Pilota Wycieczek , Przewodnika Turystycznego, Przewodnika Miejskiego, Przewodnika Terenowego, Organizatora Turystyki.


Posiadam duże doświadczenie w turystyce i w prowadzeniu kursów. Zarówno stacjonarnych jak i Internetowych. Na początku pracy w turystyce pracowałem jako wychowawca kolonijny. Później zostałem kierownikiem kilku kolonii. Kilka lat później zostałem współwłaścicielem biura podróży.


Organizowałem różnego rodzaju wyjazdy. Były to kolonie, obozy i zimowiska letnie dla dzieci i młodzieży. Po kilku latach postanowiłem także szkolić młodych ludzi do pracy w turystyce. Organizowałem stacjonarne kursy na Wychowawcę kolonijnego. Jednak kursy stacjonarne były dla mnie i uczestników dość „uciążliwe”.


Dlatego też dla Waszej wygody, uruchomiłem platformę e-learningową z kursami Wychowawcę KolonijnegoKierownika KoloniiKierownika Wycieczek, Opiekuna Wycieczek, Animatora Czasu Wolnego, Animatora Sportu i RekreacjiRezydenta Biur Podróży, Pilota Wycieczek , Przewodnika Turystycznego, Przewodnika Miejskiego, Przewodnika Terenowego, Organizatora Turystyki.


Wierz mi, że to nie koniec – szykuję kolejne kursy. Rozpoczynając ten kurs oddajesz się w ręce człowieka, który zna specyfikę tej pracy i posiada ogromne doświadczenie.


„Życzę wszystkim miłej i owocnej nauki. Trzymam kciuki za nadspodziewane efekty Waszej pracy.”

Paweł Henc

Agnieszka Łabęcka

Nazywam się Agnieszka Łabęcka.

Jestem pilotem i przewodnikiem już od 2000 r. W 1999 r. ukończyłam Uniwersytet Wrocławski ze specjalizacją Geografia Regionalna i Turystyka.

Później pracowałam w czeskim Biurze Podróży Fischer jako specjalista ds. sprzedaży oraz koordynator połączeń transferowych na czeskie lotniska.

W 2004 r. przeszłam do dużego portalu turystycznego Travelplanet.pl, w którym pełniłam funkcję sprzedawcy, koordynatora działu rezerwacji internetowych oraz trenera dla działu sprzedaży.

Od 2013 r. prowadzę własną działalność pracując jako pilot i przewodnik wycieczek oraz trener dla branży turystycznej.

Agnieszka
Maria

Maria Chomka

Z wykształcenia jestem oceanografem. Zawodowo zajmuję się nauczaniem akademickim z zakresu nauk o ziemi.

Od ponad 25 lat posiadam uprawnienia pilota wycieczek z udokumentowaną zajomością języka angielskiego i rosyjskiego.

Współpracuję z różnymi biurami podróży w Polsce, pilotując imprezy turystyczne do najdalszych zakątków świata. Specjalizuję się w wyjazdach grup incentive, ale z przyjemnością obsługuję grupy pielgrzymkowe i inne. Duże wyzwanie stanowią grupy turystów niepełnosprawnych. Odwiedziłam wszystkie kraje europejskie.

Najlepiej, z dalszych destynacji, czuję się w Chinach, Tajlandii i Kenii. Wiele miejsc poznałam dzięki udziałowi w międzynarodowych ekspedycjach naukowych i jako członek ekipy badawczej podczas rejsów naukowych.

Swoje praktyczne umiejetnosci poparte wiedzą teoretyczną przekazuję od 2001r., jako wykładowca i kierownik, słuchaczom kursów pilotów wycieczek i rezydentów.

Podróże to moja pasją, a pilotaż to radość z możliwosci pokazywania innym piękna świata.

Opinie kursantów

Najważniejsze są opinie kursantów, którzy ukończyli nasze kursy i dzięki niemu już zarabiają i zwiedzają świat.

 

Zobacz przykładowe opinie jakie otrzymaliśmy od naszych kursantów. To jest najlepsza reklama naszych kursów.

 

Każdą opinię możesz sprawdzić na FB. W ten sposób zasięgniesz najlepszych informacji o tym kursie.

Kurs Organizator Turystyki

Organizator turystyki, kurs Organizator turystyki, kurs na Przewodnika Organizatora turystyki,  kurs dla Organizatora turystyki, internetowy Organizator turystyki, internetowy kurs Organizator turystyki, internetowy kurs na Organizatora turystyki, internetowy kurs dla Organizatora turystyki, Organizator turystyki kurs on-line, kurs on-line Organizator turystyki, kurs on-line na Organizatora turystyki,  kurs on-line dla Organizatora turystyki

Pytania

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na temat kursu na przewodnika miejskiego. Dowiesz się jak wygląda nauka i zaliczanie testów. Wszystko po to abyś nawet po 7 dniach otrzymał swoje świadectwo.

Kontakt

„Henc i spółka” Paweł Henc
ul. Jedności Robotniczej 43b
67-200 Głogów
NIP: 6931333758

e-mail: ekursy.henc@gmail.com

tel.kom.: 570 810 580
(nie odpowiadam na SMS`y)

 

Konto bankowe mBank:
55 1140 2004 0000 3202 7491 1534

przykład tytułu przelewu:
Jan Nowak, organizator turystyki, janek@poczta.pl

Inne nasze kursy: